Enroll Today

Articles

Dr. Sprinkle's Seven Types of Female Orgasm

Annie Sprinkle

The Orgasmic Yoga Institute offers you
Dr. Annie Sprinkle's Seven Types of Female Orgasm
Download PDF


 

Annie Sprinkle was given the name Mahamudra by members of an eastern cult. They told her it meant "The Biggest Orgasm of All." With the help of two assistants and the Hitachi Magic Wand, Dr. Annie Sprinkle takes us on a phenomenal ride as she literally charts her five minute long megagasm. Annie shows us there are no limits on what is erotically possible. Annie's orgasm takes her into a raw, animalistic and voracious chaos. Annie describes the megagasm as a type of sexual/emotional cleansing: "You can clear out all of the emotional muck." From Annie's Sprinkle's video course at The New School of Erotic Touch, How To Be a Sex Goddess.

Photo by Julian Cash

 

 


more

Spolupráce psychoterapeutů a sexuologických bodyworkerů: Úvahy a návrhy

Jack Morin


Během převážné části své třicetileté praxe jsem jako terapeut vydával svým klientům doporučení k dotekovým terapiím, masážím, nebo jiným druhům dotyků. Při léčbě standardními nedotykovými terapiemi by některé problémy mých klientů trvaly roky, nebo by nebyly vyřešeny vůbec. A tak pro pomoc klientům již mnoho let využívám bodyworkery a jejich dovednosti.
 
Sexuologická práce s tělem (SPT) především staví most od mluvení ke zkušenosti (prožitku) v případech, které se týkají sexuality. Cítil jsem, že profese jako SPT je zapotřebí, a tak je vzrušující vidět, jak tuto novou profesi s odbornou přípravou a etickými zásadami činnosti využívají klienti. Dostupnost takovéto terapie změnila způsob, jakým pracuji. S definovanou a odbornou profesí je mnohem jednodušší klientům práci s tělem doporučit. A na mé klienty působí s velmi silnými výsledky.

more

Vrcholné erotické prožitky (Erotická mysl, 1. kapitolu)

Jack Morin


Vrcholné erotické prožitky

more

Solo Praxi

Barnaby Barratt

Z knihy Sexual Health and Erotic Freedom (Sexuální zdraví a erotická svoboda), autor: Barnaby Barratt Ph.D.

Zhoubné náboženské doktríny, legislativa, politika, společenské konvence, kulturní zvyklosti, folklorní dogmata – to vše se negativním způsobem zaměřuje na naše genitálie. Heterosexuální i homosexuální „masturbace“ či „smilstvo“ jsou obvykle považovány za největší „hříchy“ a brojí proti nim všechny možné ideologie.